Menu
Your Cart
Sarf Malzemeleri Kategorisinde %40'a Varan İndirim!

Kargo & Teslimat

Teslimat İşlemi ödeme gerçekleştiği andan itibaren başlar. Ürünlerin hazırlanması en az 1 iş günüdür. Hazırlık aşamasından sonraki 72 saat içerisinde teslimat anlaşmalı kargo veya şehir içi teslimatlarda tarafımızca yapılır.Teslimat masrafları alıcıya aittir.


Satıcı, web sitesinde, ilan ettiği rakamın üzerinde alışveriş yapanların teslimat ücretinin kendisince karşılanacağını yada kampanya dahilinde ücretsiz teslimat yapacağını beyan etmişse, teslimat masrafı satıcıya aittir. Teslimat; stokun müsait olması ve mal bedelinin satıcının hesabına geçmesinden sonra en kısa sürede yapılır. Satıcı, mal/hizmetin siparişinden itibaren 30 (Otuz) gün içinde teslim eder ve bu süre içinde yazılı bildirimle ek 10 (on) günlük süre uzatım hakkını saklı tutar. Herhangi bir nedenle mal/hizmet bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, satıcı mal/hizmetin teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun olarak çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi: Gizlilik & Güvenlik Politikası